דיקור סיני בבעלי חיים

הכלב שלכם צולע ומתקשה ללכת? החתול שלכם מחרחר ומתקשה לנשום? ואולי הסוס שלכם מפתח חסימות מעיים חוזרות? יש לבעל החיים שלכם בעיה שלא הצלחתם לפתור?
בשנים האחרונות יותר ויותר וטרינרים עובדים בשיתוף פעולה עם מטפלים בדיקור סיני בבע"ח בכדי לתת מענה לבעיות שלא נפתרו ע"י הרפואה הוטרינרית הקונבנציונלית. כיום כל קופות החולים בארץ מספקות לנו טיפולי דיקור סיני למחלות שונות, אז מדוע שזה לא יעבוד כשזה נוגע לחיות שלנו? 

דיקור סיני יכול לשפר בצורה דרמטית את בריאות בעלי החיים שלנו: הוא מגרה עצבים רדומים, משכך כאבים, מגביר את זרימת הדם בגוף, משפר את יכולת התנועה, מחזק את המערכת החיסונית ובמקרים רבים חוסך מתן סטרואידים או כניסה לניתוחים. הוא משפר את איכות החיים של חיות מבוגרות, מקל על תהליכים דלקתיים, משפר את מצב הרוח, משחרר שרירים תפוסים, בזכותו כלב צולע יכול לחזור לרוץ ולעלות במדרגות ואפילו חיה שמיועדת להרדמה יכולה לקבל סיכוי נוסף ! אם בעל החיים שלנו חולה או מבוגר זה לא אומר שזהו המצב ואין לנו מה לעשות בנידון! 

לדוגמא, אם יש לכם כלב גדול שאובחנה אצלו פריצת דיסק והוא מתקשה ללכת, אני בטוחה שהדבר פוגע באיכות החיים שלו ובאיכות החיים שלכם! קשה מאוד להרים כלב גדול שלוש פעמים ביום ולעזור לו לרדת במדרגות בכדי שיעשה את צרכיו. אין לי בכלל ספק, שההגבלה בתנועה משפיעה על מצב הרוח של הכלב וכמובן על מצב הרוח שלכם. לעיתים הקושי מתבטא גם בטפטופי שתן שבורחים לכלב בבית המלווים בריח לא נעים ובתחושת אי נוחות של הכלב ושלכם. בעזרת הדיקור הכלב שלכם יכול לחזור ללכת ולשחק ולעשות את צרכיו מחוץ לבית!

הסינים גילו את המרידיאנים, קוים שהאנרגיה זורמת בהם לאורך ולרוחב הגוף , ולאורכם יש מאות נקודות דיקור. בזמן מחלה יש חוסר איזון או חסימה בזרימת האנרגיה -הצ'י בגוף, בעזרת הדיקור נשחרר חסימה זו ונעזור ליכולת הבסיסית של החיה לרפא את עצמה. ע"י החדרת מחטים דקות במיוחד, חד פעמיות וסטריליות אל נקודות הדיקור נסייע בזרימת הצ'י בגוף ונשפיע על חוסר איזון או על תפקוד לקוי באחת או ביותר ממערכות הגוף. לכל נקודה השפעה אחרת ומשמעות שונה בטיפול בסימפטומים השונים. ברוב המקרים נשאף ליצור שילוב נכון בין כמה נקודות דיקור, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר. הטיפול מיועד לכל בעלי החיים: חיות מחמד, חיות אקזוטיות וחיות משק.

הדיקור מתאים לבעיות אורטופדיות כמו צליעה, דלקות מפרקים, פריצת דיסק, בעיות אגן, קרע ברצועה הצולבת בברך ובמקרים רבים יכול למנוע כניסה לניתוח מסוכן או לזרז את ההחלמה לאחר ניתוח. מאחר וע"י הדיקור אנו מגרים את קצות העצבים באזור הפגוע ויכולים להשפיע על בעיות עצביות כמו: אפילפסיה, פגיעות מוחיות, חוסר שיווי משקל, שיתוק, עשיית צרכים בבית, עיוורון מוחי.
בעזרת חיזוק המערכת החיסונית וההורמונלית אנחנו יכולים לעזור בבעיות עור ובעיות הורמונליות כגון :דלקת אזניים, אלרגיות, הוט ספוטס, גרדות, דלקות חוזרות בבלוטות האנאליות ,בעיות בתפקוד בלוטת התריס.
בנוסף הדיקור מתאים לבעיות במערכת העיכול: הקאות, שלשולים, עצירויות, דלקות מעיים, אולקוס, קוליק. בעיות במערכת הנשימה והדם: אנמיה, קוצר נשימה, אסטמה, שיעול.בעיות התנהגות: חרדה, תוקפנות, חששנות.
ולחיות מבוגרות הדיקור מסייע רבות לחולשת שרירים, ניוון במפרקים שונים, קושי בהתרוממות מהמקום ובהליכה ובשיפור איכות החיים.

בכדי להבחין בתוצאות הדיקור הסיני, אין די בביצוע טיפול אחד ויש צורך בסדרת טיפולים. תדירות הטיפול משתנה מחיה לחיה ותלויה בתגובת החיה לטיפול, בסוג הבעיה ובמשך הזמן שבעל החיים סובל ממנה. לבעיות פשוטות ומקומיות לעיתים נדרשים טיפולים בודדים ולבעיות כרוניות ידרש מספר רב יותר של טיפולים: לרוב מדובר בסדרת טיפולים בת 8-12 מפגשים בתדירות של מפגש אחד לשבוע.

אצל רובנו המחשבה על דקירה או מחט קשורה בתחושה של כאב.
אני מבטיחה שדיקור סיני אינו כואב. המחטים המשמשות לדיקור הן דקות ביותר, חלקן דקות יותר משערה. חלק קטן מהמטופלים חשים עקצוץ או אי נוחות קלה ביותר בעת החדרת המחט, אך תחושה זו חולפת תוך פחות משנייה. לאחר שהמחט הוחדרה, רוב המטופלים מרגישים הקלה כללית ורוגע, וחלקם אף נרדמים במהלך הטיפול.

רוצים לקרוא עוד על דיקור סיני? 

תהליך הטיפול

1.

שיחת טלפון ראשונה

בשיחת הטלפון הראשונה שלנו אשאל אתכם מספר שאלות על בעל החיים שלכם, על מנת שאוכל להתרשם מהבעיה שאתם מתמודדים עמה. לפני פגישת האבחון שלנו, אבקש לקבל את המידע הדרוש מהווטרינר שלכם ואציע שתביאו את כל הבדיקות וחוות הדעת הוטרינריות שקיבלתם עד היום לפגישתנו הראשונה.

2.

פגישת אבחון ראשונה

אגיע אליכם הביתה לפגישה של שעה עד שעה וחצי, כדי להכיר את בעל החיים שלכם בסביבתו הטבעית. הפגישה כוללת בדיקה פיזית ותשאול שמקיף היסטוריה רפואית, תזונה, אורח חיים וסדר היום של בעל החיים. לאחר האבחון אתאים לבעל החיים את תכנית הטיפול הנחוצה לו ע"פ עקרונות הרפואה המשלימה, ונתחיל מיד בטיפול דיקור ראשון.

3.

התאמת הטיפולים לכלבכם

לאחר שנשוחח על מספר הטיפולים המתאים לכלבכם אנחנו יוצאים לדרך, פותחים יומנים וקובעים את המפגשים ביננו לחודש הקרוב. בכל המפגשים אני מגיעה אליכם הביתה ומטפלת בבעל החיים בביתו, על פי התכנית הטיפולית האישית שלו.

אז למה כל כך נוח לבחור ברוח-חיה?

טיפול בבית

מגיעה אליכם הביתה. אין פקקים, אין חיפוש חניה ולא צריך לטלטל את בעל החיים עד הקליניקה

היכרות עם בעל החיים בסביבתו הטבעית, ומתן פתרונות מותאמים אישית

החיה מרגישה בטוחה ורגועה יותר בביתה, מה שמשפיע על הצלחת הטיפול

מחירון טיפולי דיקור:

פגישת אבחון

פגישת המשך

כמות:

אבחון ובניית תכנית + טיפול אחד

טיפול דיקור

מקום:

בית הלקוח

בית הלקוח

משך טיפול ממוצע: 

60-90 דקות

40 דקות

מחיר:

350 ש"ח

300 ש"ח

  • השירות ניתן באזור השרון בכל השבוע ובאזור המרכז (אזור ר"ג, גבעתיים, ת"א, הרצליה, פ"ת, ראשל"צ) בימים קבועים.
  • כל המחירים כוללים מע"מ.

מחירון טיפולי דיקור:

פגישת אבחון: אבחון ובניית תכנית + טיפול אחד.

מקום: בית הלקוח

משך הטיפול: 60-90 דקות

מחיר: 350 ש"ח

פגישת המשך

מקום: בית הלקוח

משך הטיפול: 40 דקות

מחיר: 300 ש"ח 

  • השירות ניתן באזור השרון בכל השבוע ובאזור המרכז (אזור ר"ג, גבעתיים, ת"א, הרצליה, פ"ת) בימים קבועים.
  • כל המחירים כוללים מע"מ.